Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner_kart

banner kayit2

 2BCBDB12-93CE-406E-8745-F2CEBC3F9115-2736-000001E99A5D1F77
tsf logo_2015
hatay bbb

  Excel Kaydet
Hatay Metropolitan Municipality 9th International Chess Tournament
U16
Organizatörler : Turkish Chess Federation, Hatay Metropolitan Municipality
Başhakem : NA Bedrettin GÜNAY (6358683)
Hakem : NA Yadigar PERÇİN (6345212), NA Metin GÜNENÇ (44543514)
Şehir : Hatmek/HATAY
Rating-Ø : 1225
Tarih : 07.09.2017 'e 12.09.2017
Tur 9 de 12.09.2017 da 14:00 Tur Bitiş Saati: 18.16
Bo. Soyadı Adı UKD ELO Puanlar Sonuç Puanlar Soyadı Adı UKD ELO
1 PERÇİN BARIŞ 1981 1827 7 1 - 0 6 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1757 1612
2 COŞKUN EMRE 1759 1579 6 ½ - ½ 7 SALMAN İLHAN SERHAT 1926 1839
3 UÇAR BUĞRA 1798 1755 6 0 - 1 ALTUNDAL ARAM 1952 1831
4 BARUTÇU SEVİL 1423 1232 6 0 - 1 6 ALTUNDAL ARDA 1702 1330
5 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1660 1514 6 1 - 0 6 GÜLBAŞ İSA 1530 1312
6 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1642 1573 6 0 - 1 6 EKER ÖNDER 1365  
7 TEMİZKAN HÜSEYİN 1615 1513 6 1 - 0 6 KARAÇAY DOĞA 1437 1230
8 ŞAHİN TAHA 1743 1645 ½ - ½ AKSAKAL NURETTİN 1421 1280
9 BEREKETOĞLU NADİYE 1414   0 - 1 USLU MEHMET FATİH 1514 1306
10 KAYA ELİF 1391 1125 ½ - ½ ERBAŞ MEHMET DENİZ 1503 1265
11 ŞAHİN SENA 1456 1301 0 - 1 HOROZOĞLU AZRA 1383 1092
12 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1453 1317 ½ - ½ AY ALİ BERK 1410 1203
13 ÖZGEN MUSA     1 - 0 NURAL POLEN 1430 1224
14 DOĞRU ALİ BORA 1465 1238 5 0 - 1 ATEŞ EMRE 1368 1149
15 OĞUR NİDAL HEVİ 1325   5 ½ - ½ 5 GÜZEL EREN 1443 1286
16 CİRDİ DALYA 1418 1109 5 1 - 0 5 KARADAŞ HENA 1235  
17 ATAŞ ALİ ARDA 1373   5 ½ - ½ 5 HAMURCU BEDİRHAN 1266 1035
18 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1352 1071 5 0 - 1 5 ÖZKAN YUSUF TAHA 1256  
19 BEREKETOĞLU ATA 1228   5 0 - 1 5 BIYIKLI EYLÜL 1341 1026
20 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1478 1184 1 - 0 5 OFLAZOĞLU ALİ YUSUF 1217  
21 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1206 1099 0 - 1 ASLANYÜREK DENİZ 1382  
22 REYHAN DENİZ ALİ 1361   1 - 0 ERGİN MERT 1201  
23 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1241 1156 ½ - ½ BAKIMLI HÜSEYİN 1351  
24 İNCİ KERİM 1351   1 - 0 POLAT ÇAĞLA DENİZ 1176  
25 ASLANYÜREK UMUT 1324 1190 1 - 0 AVCI ERDEM 1193  
26 KAYA ELİF NAZ 1101   0 - 1 BİLGİÇ FERİT CEM 1322  
27 TUTAR ELİF 1152 1216 1 - 0 GENÇ BARIŞ 1304 1029
28 ALP İLKNUR EDA 1100   0 - 1 BEREKETOĞLU RENGİN 1298  
29 DOĞRU EDİP 1259   1 - 0 CEMALİ EREN 1080  
30 EKŞİ KURTULUŞ EFE 1043   0 - 1 4 ERYILMAZ ZÜBEYR KEREM 1369 1089
31 YILMAZ YAŞAM 1144   4 0 - 1 4 ERBAŞ ELİFSU 1376  
32 GENÇ BAŞAR 1142   4 0 - 1 4 CEMALİ SEDA 1208  
33 MİÇOOĞULLARI BEREN 1203   4 1 - 0 4 ÇİÇEK UTKU 1091  
34 EVECEN SELAN 1200   4 1 - 0 4 ÖZENİR BAŞAR 1091  
35 ÖZENİR BERKE 1069   4 0 - 1 4 TURUNÇ MEHMET EMRE 1194  
36 NEHİR DENİZ 1072   4 0 - 1 4 AVCI BİLGE 1168  
37 EYİTMİŞ AHMET EMİR 1025   4 0 - 1 4 ARSLAN İZZET ALİ 1166  
38 GÜRSEL ZEYNEP 1000   4 0 - 1 4 PİRİNÇ ÖZGÜR UMUT 1154  
39 KOÇ EYMEN 1149   4 1 - 0 4 ÖZTAY REZZAN 1078  
40 GÜLÜM DENİZ 1018   4 0 - 1 AY ÖYKÜ SU 1285  
41 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1275   1 - 0 HASIRCI ALİ EREN 1112  
42 SOVUKLUK ECEM SU 1263 1207 1 - 0 GÜZEL ADA 1069  
43 MİÇOOĞULLARI ÖZGÜN 1060   ½ - ½ ADAL İLKE 1259  
44 KARAMAN EMRE 1107   0 - 1 ÇELİK AHMET ARİF 1177  
45 ERGİN CAN 1160   0 - 1 HÜZMELİ TEVFİK HALİL 1077  
46 TATLİOĞLU EGE 1140   1 - 0 SARIOĞLU UTKU 1054  
47 ŞAHUTOĞULLARI ZEYNELABİDİN     1 - 0 DİKEL YUSUF 1136  
48 İSTANBULLU ALİ 1128   0 - 1 İNCİ ZEYNEP ITIR 1043  
49 UĞURLU MEHMET FURKAN 1204   3 - - + 3 MİRİOĞLU ECENAZ 1033  
50 BOĞDAY EYMEN 1000   3 0 - 1 3 GÜZEL EGE 1097  
51 VARDAR ALİ 1087   3 0 - 1 3 EZDEŞİR EMRE ATEŞ 1024  
52 DEMİRKOL EMRE ARDA 1000   3 0 - 1 3 ERBAŞ ALİ İMRAN 1082  
53 UÇAR BATUHAN 1074   3 1 - 0 3 AYDOĞAN BEREN 1011  
54 ORUÇ SELİM     3 0 - 1 3 BOĞDAY NARİN 1072  
55 MİRİOĞLU EYLÜL 1000   3 0 - 1 3 KARAFAKIOĞLU KEMAL 1067  
56 ŞAHUTOĞULLARI SALİH MERT     3 0 - 1 3 KARAMAN İBRAHİM 1056  
57 ESKİOCAK EMRULLAH 1041   3 1 - 0 3 ŞAHUTOĞULLARI ALİ HAYDAR    
58 İNCİ EŞREF 1148   1 - 0 OĞUR ARDIL BEŞER 1007  
59 KARAMAN EMİR 1007   2 0 - 1 MÜCAHİTOĞLU YİĞİT ATA 1047  
60 MENGÜLLÜOĞLU MEHMET 1000   2 1 - 0 2 BEKFİLAVİOĞLU DORUK    
61 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1000   2 0 - 1 2 HALVACI EDİP    
62 ABAY HARUN     2 1 - 0 2 TAŞKIN ZEYNEP    
63 KÜREK TUNA     2 0 - 1 2 BARUT ULAŞ    
64 ALP ELİFNUR     1 - - + MENGÜLLÜOĞLU ORHAN    
65 SOĞAN MEHMET ALİ     ½ - ½ 1 MENGÜLLÜOĞLU TAYLAN    
MENGÜLLÜOĞLU DENİZ     2 1 - - Tur    
.
Turkish Chess Federation © 2014