Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner_kart

banner kayit2

 2BCBDB12-93CE-406E-8745-F2CEBC3F9115-2736-000001E99A5D1F77
tsf logo_2015
hatay bbb

  Excel Kaydet
Hatay Metropolitan Municipality 9th International Chess Tournament
U16
Organizatörler : Turkish Chess Federation, Hatay Metropolitan Municipality
Başhakem : NA Bedrettin GÜNAY (6358683)
Hakem : NA Yadigar PERÇİN (6345212), NA Metin GÜNENÇ (44543514)
Şehir : Hatmek/HATAY
Rating-Ø : 1225
Tarih : 07.09.2017 'e 12.09.2017
Tur 8 de 11.09.2017 da 16.00 Tur Bitiş Saati: 20.22
Bo. Soyadı Adı UKD ELO Puanlar Sonuç Puanlar Soyadı Adı UKD ELO
1 ALTUNDAL ARDA 1702 1330 6 0 - 1 6 PERÇİN BARIŞ 1981 1827
2 SALMAN İLHAN SERHAT 1926 1839 6 1 - 0 6 UÇAR BUĞRA 1798 1755
3 ALTUNDAL ARAM 1952 1831 1 - 0 ŞAHİN TAHA 1743 1645
4 KARAÇAY DOĞA 1437 1230 ½ - ½ COŞKUN EMRE 1759 1579
5 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1757 1612 ½ - ½ TEMİZKAN HÜSEYİN 1615 1513
6 EKER ÖNDER 1365   ½ - ½ ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1660 1514
7 GÜLBAŞ İSA 1530 1312 5 1 - 0 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1453 1317
8 GÜZEL EREN 1443 1286 5 0 - 1 5 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1642 1573
9 DOĞRU ALİ BORA 1465 1238 5 0 - 1 5 BARUTÇU SEVİL 1423 1232
10 AY ALİ BERK 1410 1203 5 ½ - ½ 5 ŞAHİN SENA 1456 1301
11 USLU MEHMET FATİH 1514 1306 1 - 0 5 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1352 1071
12 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1503 1265 1 - 0 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1241 1156
13 ATEŞ EMRE 1368 1149 1 - 0 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1478 1184
14 NURAL POLEN 1430 1224 1 - 0 ASLANYÜREK UMUT 1324 1190
15 AKSAKAL NURETTİN 1421 1280 1 - 0 REYHAN DENİZ ALİ 1361  
16 HAMURCU BEDİRHAN 1266 1035 ½ - ½ CİRDİ DALYA 1418 1109
17 BEREKETOĞLU NADİYE 1414   1 - 0 TUTAR ELİF 1152 1216
18 BEREKETOĞLU RENGİN 1298   0 - 1 KAYA ELİF 1391 1125
19 HOROZOĞLU AZRA 1383 1092 1 - 0 ALP İLKNUR EDA 1100  
20 ERBAŞ ELİFSU 1376   4 0 - 1 ÖZGEN MUSA    
21 CEMALİ SEDA 1208   4 0 - 1 4 ATAŞ ALİ ARDA 1373  
22 BAKIMLI HÜSEYİN 1351   4 ½ - ½ 4 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1206 1099
23 AVCI ERDEM 1193   4 ½ - ½ 4 İNCİ KERİM 1351  
24 BIYIKLI EYLÜL 1341 1026 4 1 - 0 4 EVECEN SELAN 1200  
25 OĞUR NİDAL HEVİ 1325   4 1 - 0 4 YILMAZ YAŞAM 1144  
26 ÖZKAN YUSUF TAHA 1256   4 1 - 0 4 NEHİR DENİZ 1072  
27 KARADAŞ HENA 1235   4 1 - 0 4 ÖZENİR BERKE 1069  
28 AVCI BİLGE 1168   4 0 - 1 4 BEREKETOĞLU ATA 1228  
29 OFLAZOĞLU ALİ YUSUF 1217   4 1 - 0 4 GÜRSEL ZEYNEP 1000  
30 ASLANYÜREK DENİZ 1382   1 - 0 4 EYİTMİŞ AHMET EMİR 1025  
31 BİLGİÇ FERİT CEM 1322   1 - 0 TATLİOĞLU EGE 1140  
32 GENÇ BARIŞ 1304 1029 1 - 0 KARAMAN EMRE 1107  
33 AY ÖYKÜ SU 1285   0 - 1 KAYA ELİF NAZ 1101  
34 POLAT ÇAĞLA DENİZ 1176   1 - 0 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1275  
35 CEMALİ EREN 1080   1 - 0 SOVUKLUK ECEM SU 1263 1207
36 ADAL İLKE 1259   0 - 1 EKŞİ KURTULUŞ EFE 1043  
37 HÜZMELİ TEVFİK HALİL 1077   0 - 1 DOĞRU EDİP 1259  
38 ERGİN MERT 1201   1 - 0 HASIRCI ALİ EREN 1112  
39 SARIOĞLU UTKU 1054   0 - 1 3 MİÇOOĞULLARI BEREN 1203  
40 ERYILMAZ ZÜBEYR KEREM 1369 1089 3 1 - 0 3 VARDAR ALİ 1087  
41 UĞURLU MEHMET FURKAN 1204   3 - - + 3 ÖZTAY REZZAN 1078  
42 TURUNÇ MEHMET EMRE 1194   3 1 - 0 3 UÇAR BATUHAN 1074  
43 ÇELİK AHMET ARİF 1177   3 ½ - ½ 3 MİÇOOĞULLARI ÖZGÜN 1060  
44 ARSLAN İZZET ALİ 1166   3 1 - 0 3 ESKİOCAK EMRULLAH 1041  
45 PİRİNÇ ÖZGÜR UMUT 1154   3 1 - 0 3 EZDEŞİR EMRE ATEŞ 1024  
46 ERBAŞ ALİ İMRAN 1082   3 0 - 1 3 KOÇ EYMEN 1149  
47 BOĞDAY NARİN 1072   3 0 - 1 3 GENÇ BAŞAR 1142  
48 GÜZEL ADA 1069   3 ½ - ½ 3 İSTANBULLU ALİ 1128  
49 GÜZEL EGE 1097   3 0 - 1 3 GÜLÜM DENİZ 1018  
50 KARAFAKIOĞLU KEMAL 1067   3 0 - 1 3 ÇİÇEK UTKU 1091  
51 ÖZENİR BAŞAR 1091   3 1 - 0 3 ŞAHUTOĞULLARI SALİH MERT    
52 KARAMAN İBRAHİM 1056   3 0 - 1 ERGİN CAN 1160  
53 DİKEL YUSUF 1136   1 - 0 İNCİ EŞREF 1148  
54 MÜCAHİTOĞLU YİĞİT ATA 1047   0 - 1 ŞAHUTOĞULLARI ZEYNELABİDİN    
55 İNCİ ZEYNEP ITIR 1043   1 - 0 2 GEÇMEZ MUSTAFA 1031  
56 MİRİOĞLU ECENAZ 1033   2 1 - 0 2 ABAY HARUN    
57 AYDOĞAN BEREN 1011   2 1 - 0 2 KÜREK TUNA    
58 KARAMAN EMİR 1007   2 0 - 1 2 ORUÇ SELİM    
59 BARUT ULAŞ     2 0 - 1 2 BOĞDAY EYMEN 1000  
60 BEKFİLAVİOĞLU DORUK     2 0 - 1 2 DEMİRKOL EMRE ARDA 1000  
61 KARA TOPRAK ENZEL     2 1 - 0 2 MENGÜLLÜOĞLU MEHMET 1000  
62 MENGÜLLÜOĞLU DENİZ     2 0 - 1 2 MİRİOĞLU EYLÜL 1000  
63 ŞAHUTOĞULLARI ALİ HAYDAR     2 1 - 0 2 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1000  
64 OĞUR ARDIL BEŞER 1007   1 - 0 1 ALP ELİFNUR    
65 MENGÜLLÜOĞLU ORHAN     1 ½ - ½ 1 SOĞAN MEHMET ALİ    
66 TAŞKIN ZEYNEP     1 1 - 0 1 MENGÜLLÜOĞLU TAYLAN    
HALVACI EDİP     1 1 - - Tur    
.
Turkish Chess Federation © 2014