Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner_kart

banner kayit2

 2BCBDB12-93CE-406E-8745-F2CEBC3F9115-2736-000001E99A5D1F77
tsf logo_2015
hatay bbb

  Excel Kaydet
Hatay Metropolitan Municipality 9th International Chess Tournament
U16
Organizatörler : Turkish Chess Federation, Hatay Metropolitan Municipality
Başhakem : NA Bedrettin GÜNAY (6358683)
Hakem : NA Yadigar PERÇİN (6345212), NA Metin GÜNENÇ (44543514)
Şehir : Hatmek/HATAY
Rating-Ø : 1225
Tarih : 07.09.2017 'e 12.09.2017
Tur 7 de 10.09.2017 da 16.00 Tur Bitiş Saati: 20.21
Bo. Soyadı Adı UKD ELO Puanlar Sonuç Puanlar Soyadı Adı UKD ELO
1 PERÇİN BARIŞ 1981 1827 ½ - ½ SALMAN İLHAN SERHAT 1926 1839
2 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1660 1514 5 ½ - ½ 5 ALTUNDAL ARAM 1952 1831
3 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1642 1573 5 0 - 1 5 UÇAR BUĞRA 1798 1755
4 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1453 1317 5 ½ - ½ 5 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1757 1612
5 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1352 1071 5 0 - 1 5 ALTUNDAL ARDA 1702 1330
6 COŞKUN EMRE 1759 1579 1 - 0 BEREKETOĞLU NADİYE 1414  
7 ŞAHİN TAHA 1743 1645 1 - 0 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1503 1265
8 TEMİZKAN HÜSEYİN 1615 1513 1 - 0 AKSAKAL NURETTİN 1421 1280
9 USLU MEHMET FATİH 1514 1306 0 - 1 EKER ÖNDER 1365  
10 REYHAN DENİZ ALİ 1361   0 - 1 KARAÇAY DOĞA 1437 1230
11 GÜLBAŞ İSA 1530 1312 4 1 - 0 4 ERBAŞ ELİFSU 1376  
12 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1478 1184 4 ½ - ½ 4 HOROZOĞLU AZRA 1383 1092
13 ATAŞ ALİ ARDA 1373   4 0 - 1 4 DOĞRU ALİ BORA 1465 1238
14 ŞAHİN SENA 1456 1301 4 1 - 0 4 BAKIMLI HÜSEYİN 1351  
15 GÜZEL EREN 1443 1286 4 1 - 0 4 BIYIKLI EYLÜL 1341 1026
16 BARUTÇU SEVİL 1423 1232 4 1 - 0 4 İNCİ KERİM 1351  
17 CİRDİ DALYA 1418 1109 4 ½ - ½ 4 BEREKETOĞLU RENGİN 1298  
18 AY ALİ BERK 1410 1203 4 1 - 0 4 OĞUR NİDAL HEVİ 1325  
19 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1387 1074 4 1 - 0 4 AVCI ERDEM 1193  
20 UYSAL NEHİR 1436 1195 1 - 0 ADAL İLKE 1259  
21 SOVUKLUK ECEM SU 1263 1207 0 - 1 NURAL POLEN 1430 1224
22 KAYA ELİF 1391 1125 1 - 0 DOĞRU EDİP 1259  
23 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1241 1156 1 - 0 ASLANYÜREK DENİZ 1382  
24 ATEŞ EMRE 1368 1149 1 - 0 ERGİN MERT 1201  
25 ASLANYÜREK UMUT 1324 1190 1 - 0 POLAT ÇAĞLA DENİZ 1176  
26 TUTAR ELİF 1152 1216 1 - 0 BİLGİÇ FERİT CEM 1322  
27 ALP İLKNUR EDA 1100   1 - 0 GENÇ BARIŞ 1304 1029
28 ÖZGEN MUSA     1 - 0 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1275  
29 HASIRCI ALİ EREN 1112   0 - 1 HAMURCU BEDİRHAN 1266 1035
30 ÖZKAN YUSUF TAHA 1256   3 1 - 0 HÜZMELİ TEVFİK HALİL 1077  
31 YILMAZ YAŞAM 1144   3 1 - 0 3 ERYILMAZ ZÜBEYR KEREM 1369 1089
32 TATLİOĞLU EGE 1140   3 ½ - ½ 3 AY ÖYKÜ SU 1285  
33 ÇİÇEK UTKU 1091   3 0 - 1 3 KARADAŞ HENA 1235  
34 BEREKETOĞLU ATA 1228   3 1 - 0 3 İSTANBULLU ALİ 1128  
35 VARDAR ALİ 1087   3 0 - 1 3 OFLAZOĞLU ALİ YUSUF 1217  
36 ERBAŞ ALİ İMRAN 1082   3 0 - 1 3 CEMALİ SEDA 1208  
37 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1206 1099 3 1 - 0 3 GÜZEL EGE 1097  
38 UĞURLU MEHMET FURKAN 1204   3 0 - 1 3 ÖZENİR BERKE 1069  
39 EVECEN SELAN 1200   3 1 - 0 3 KARAFAKIOĞLU KEMAL 1067  
40 NEHİR DENİZ 1072   3 1 - 0 3 TURUNÇ MEHMET EMRE 1194  
41 ESKİOCAK EMRULLAH 1041   3 0 - 1 3 AVCI BİLGE 1168  
42 GÜRSEL ZEYNEP 1000   3 1 - 0 3 ARSLAN İZZET ALİ 1166  
43 KOÇ EYMEN 1149   3 0 - 1 3 EYİTMİŞ AHMET EMİR 1025  
44 ERGİN CAN 1160   0 - 1 CEMALİ EREN 1080  
45 GÜLÜM DENİZ 1018   ½ - ½ PİRİNÇ ÖZGÜR UMUT 1154  
46 İNCİ EŞREF 1148   0 - 1 SARIOĞLU UTKU 1054  
47 EKŞİ KURTULUŞ EFE 1043   1 - 0 DİKEL YUSUF 1136  
48 KARAMAN EMRE 1107   1 - 0 İNCİ ZEYNEP ITIR 1043  
49 KAYA ELİF NAZ 1101   1 - 0 ŞAHUTOĞULLARI ZEYNELABİDİN    
50 MİÇOOĞULLARI BEREN 1203   2 1 - 0 2 BOĞDAY EYMEN 1000  
51 DEMİRKOL EMRE ARDA 1000   2 0 - 1 2 ÇELİK AHMET ARİF 1177  
52 GENÇ BAŞAR 1142   2 1 - 0 2 MENGÜLLÜOĞLU MEHMET 1000  
53 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1000   2 0 - 1 2 ÖZENİR BAŞAR 1091  
54 ÖZTAY REZZAN 1078   2 1 - 0 2 BARUT ULAŞ    
55 MİRİOĞLU EYLÜL 1000   2 0 - 1 2 UÇAR BATUHAN 1074  
56 ABAY HARUN     2 0 - 1 2 BOĞDAY NARİN 1072  
57 KÜREK TUNA     2 0 - 1 2 GÜZEL ADA 1069  
58 MİÇOOĞULLARI ÖZGÜN 1060   2 1 - 0 2 BEKFİLAVİOĞLU DORUK    
59 ORUÇ SELİM     2 0 - 1 2 KARAMAN İBRAHİM 1056  
60 GEÇMEZ MUSTAFA 1031   2 0 - 1 2 ŞAHUTOĞULLARI SALİH MERT    
61 EZDEŞİR EMRE ATEŞ 1024   2 1 - 0 2 ŞAHUTOĞULLARI ALİ HAYDAR    
62 OĞUR ARDIL BEŞER 1007   0 - 1 MÜCAHİTOĞLU YİĞİT ATA 1047  
63 MENGÜLLÜOĞLU TAYLAN     1 0 - 1 1 MİRİOĞLU ECENAZ 1033  
64 SOĞAN MEHMET ALİ     1 0 - 1 1 AYDOĞAN BEREN 1011  
65 TAŞKIN ZEYNEP     1 0 - 1 1 KARAMAN EMİR 1007  
66 ALP ELİFNUR     1 0 - 1 1 KARA TOPRAK ENZEL    
67 HALVACI EDİP     1 0 - 1 1 MENGÜLLÜOĞLU DENİZ    
MENGÜLLÜOĞLU ORHAN     0 1 - - Tur    
.
Turkish Chess Federation © 2014