Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner_kart

banner kayit2

 2BCBDB12-93CE-406E-8745-F2CEBC3F9115-2736-000001E99A5D1F77
tsf logo_2015
hatay bbb

  Excel Kaydet
Hatay Metropolitan Municipality 9th International Chess Tournament
U16
Organizatörler : Turkish Chess Federation, Hatay Metropolitan Municipality
Başhakem : NA Bedrettin GÜNAY (6358683)
Hakem : NA Yadigar PERÇİN (6345212), NA Metin GÜNENÇ (44543514)
Şehir : Hatmek/HATAY
Rating-Ø : 1225
Tarih : 07.09.2017 'e 12.09.2017
Tur 6 de 10.09.2017 da 10.00 Tur Bitiş Saati: 13.38
Bo. Soyadı Adı UKD ELO Puanlar Sonuç Puanlar Soyadı Adı UKD ELO
1 ALTUNDAL ARAM 1952 1831 ½ - ½ 5 PERÇİN BARIŞ 1981 1827
2 EKER ÖNDER 1365   0 - 1 SALMAN İLHAN SERHAT 1926 1839
3 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1757 1612 ½ - ½ ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1660 1514
4 UÇAR BUĞRA 1798 1755 4 1 - 0 4 GÜZEL EREN 1443 1286
5 KARAÇAY DOĞA 1437 1230 4 ½ - ½ 4 ŞAHİN TAHA 1743 1645
6 ALTUNDAL ARDA 1702 1330 4 1 - 0 4 CİRDİ DALYA 1418 1109
7 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1642 1573 4 1 - 0 4 AY ALİ BERK 1410 1203
8 AKSAKAL NURETTİN 1421 1280 4 ½ - ½ 4 USLU MEHMET FATİH 1514 1306
9 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1352 1071 4 1 - 0 4 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1478 1184
10 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1453 1317 4 1 - 0 4 BIYIKLI EYLÜL 1341 1026
11 KAYA ELİF 1391 1125 0 - 1 COŞKUN EMRE 1759 1579
12 ADAL İLKE 1259   0 - 1 TEMİZKAN HÜSEYİN 1615 1513
13 HOROZOĞLU AZRA 1383 1092 ½ - ½ GÜLBAŞ İSA 1530 1312
14 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1503 1265 1 - 0 ASLANYÜREK UMUT 1324 1190
15 NURAL POLEN 1430 1224 0 - 1 REYHAN DENİZ ALİ 1361  
16 BEREKETOĞLU NADİYE 1414   1 - 0 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1241 1156
17 DOĞRU ALİ BORA 1465 1238 3 1 - 0 3 ÖZKAN YUSUF TAHA 1256  
18 KARADAŞ HENA 1235   3 0 - 1 3 ŞAHİN SENA 1456 1301
19 UYSAL NEHİR 1436 1195 3 ½ - ½ 3 SOVUKLUK ECEM SU 1263 1207
20 CEMALİ SEDA 1208   3 0 - 1 3 BARUTÇU SEVİL 1423 1232
21 OFLAZOĞLU ALİ YUSUF 1217   3 0 - 1 3 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1387 1074
22 ASLANYÜREK DENİZ 1382   3 ½ - ½ 3 TUTAR ELİF 1152 1216
23 ERBAŞ ELİFSU 1376   3 1 - 0 3 UĞURLU MEHMET FURKAN 1204  
24 TURUNÇ MEHMET EMRE 1194   3 0 - 1 3 ATAŞ ALİ ARDA 1373  
25 ERYILMAZ ZÜBEYR KEREM 1369 1089 3 0 - 1 3 AVCI ERDEM 1193  
26 POLAT ÇAĞLA DENİZ 1176   3 ½ - ½ 3 ATEŞ EMRE 1368 1149
27 AVCI BİLGE 1168   3 0 - 1 3 BAKIMLI HÜSEYİN 1351  
28 İNCİ KERİM 1351   3 1 - 0 3 EVECEN SELAN 1200  
29 OĞUR NİDAL HEVİ 1325   3 1 - 0 3 ERBAŞ ALİ İMRAN 1082  
30 HÜZMELİ TEVFİK HALİL 1077   3 ½ - ½ 3 BULMUŞ İREM DURU 1308  
31 GENÇ BARIŞ 1304 1029 3 ½ - ½ 3 HASIRCI ALİ EREN 1112  
32 EYİTMİŞ AHMET EMİR 1025   3 0 - 1 3 BEREKETOĞLU RENGİN 1298  
33 HAMURCU BEDİRHAN 1266 1035 3 ½ - ½ 3 ÖZGEN MUSA    
34 BİLGİÇ FERİT CEM 1322   1 - 0 İNCİ EŞREF 1148  
35 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1275   1 - 0 DİKEL YUSUF 1136  
36 DOĞRU EDİP 1259   1 - 0 KARAMAN EMRE 1107  
37 ERGİN MERT 1201   1 - 0 KAYA ELİF NAZ 1101  
38 ALP İLKNUR EDA 1100   1 - 0 ERGİN CAN 1160  
39 ÖZENİR BERKE 1069   ½ - ½ KOÇ EYMEN 1149  
40 AY ÖYKÜ SU 1285   2 1 - 0 2 ÖZTAY REZZAN 1078  
41 UÇAR BATUHAN 1074   2 0 - 1 2 BEREKETOĞLU ATA 1228  
42 GÜZEL ADA 1069   2 0 - 1 2 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1206 1099
43 KARAFAKIOĞLU KEMAL 1067   2 1 - 0 2 MİÇOOĞULLARI BEREN 1203  
44 ÇELİK AHMET ARİF 1177   2 0 - 1 2 NEHİR DENİZ 1072  
45 ARSLAN İZZET ALİ 1166   2 1 - 0 2 MİÇOOĞULLARI ÖZGÜN 1060  
46 PİRİNÇ ÖZGÜR UMUT 1154   2 ½ - ½ 2 EKŞİ KURTULUŞ EFE 1043  
47 KARAMAN İBRAHİM 1056   2 0 - 1 2 YILMAZ YAŞAM 1144  
48 GENÇ BAŞAR 1142   2 0 - 1 2 ESKİOCAK EMRULLAH 1041  
49 BOĞDAY EYMEN 1000   2 0 - 1 2 TATLİOĞLU EGE 1140  
50 İSTANBULLU ALİ 1128   2 1 - 0 2 GEÇMEZ MUSTAFA 1031  
51 GÜZEL EGE 1097   2 1 - 0 2 EZDEŞİR EMRE ATEŞ 1024  
52 ŞAHUTOĞULLARI ALİ HAYDAR     2 0 - 1 2 ÇİÇEK UTKU 1091  
53 ÖZENİR BAŞAR 1091   2 0 - 1 2 GÜRSEL ZEYNEP 1000  
54 MENGÜLLÜOĞLU MEHMET 1000   2 0 - 1 2 VARDAR ALİ 1087  
55 ŞAHUTOĞULLARI ZEYNELABİDİN     2 ½ - ½ 2 CEMALİ EREN 1080  
56 SARIOĞLU UTKU 1054   1 - 0 2 MİRİOĞLU EYLÜL 1000  
57 MÜCAHİTOĞLU YİĞİT ATA 1047   0 - 1 GÜLÜM DENİZ 1018  
58 İNCİ ZEYNEP ITIR 1043   1 - 0 OĞUR ARDIL BEŞER 1007  
59 BOĞDAY NARİN 1072   1 1 - 0 1 HALVACI EDİP    
60 MİRİOĞLU ECENAZ 1033   1 0 - 1 1 KÜREK TUNA    
61 AYDOĞAN BEREN 1011   1 0 - 1 1 ORUÇ SELİM    
62 BEKFİLAVİOĞLU DORUK     1 1 - 0 1 KARAMAN EMİR 1007  
63 DEMİRKOL EMRE ARDA 1000   1 + - - 1 SERTEL POYRAZ    
64 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1000   1 1 - 0 1 SOĞAN MEHMET ALİ    
65 KARA TOPRAK ENZEL     1 0 - 1 1 ABAY HARUN    
66 ŞAHUTOĞULLARI SALİH MERT     1 1 - 0 1 ALP ELİFNUR    
67 BARUT ULAŞ     1 1 - 0 1 TAŞKIN ZEYNEP    
68 MENGÜLLÜOĞLU DENİZ     0 1 - 0 0 MENGÜLLÜOĞLU ORHAN    
MENGÜLLÜOĞLU TAYLAN     0 1 - - Tur    
.
Turkish Chess Federation © 2014