Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner_kart

banner kayit2

 2BCBDB12-93CE-406E-8745-F2CEBC3F9115-2736-000001E99A5D1F77
tsf logo_2015
hatay bbb

  Excel Kaydet
Hatay Metropolitan Municipality 9th International Chess Tournament
U16
Organizatörler : Turkish Chess Federation, Hatay Metropolitan Municipality
Başhakem : NA Bedrettin GÜNAY (6358683)
Hakem : NA Yadigar PERÇİN (6345212), NA Metin GÜNENÇ (44543514)
Şehir : Hatmek/HATAY
Rating-Ø : 1225
Tarih : 07.09.2017 'e 12.09.2017
Tur 5 de 09.09.2017 da 16:00 Tur Bitiş Saati: 20.00
Bo. Soyadı Adı UKD ELO Puanlar Sonuç Puanlar Soyadı Adı UKD ELO
1 PERÇİN BARIŞ 1981 1827 4 1 - 0 4 UÇAR BUĞRA 1798 1755
2 SALMAN İLHAN SERHAT 1926 1839 4 ½ - ½ 4 ALTUNDAL ARAM 1952 1831
3 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1660 1514 1 - 0 4 ALTUNDAL ARDA 1702 1330
4 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1241 1156 0 - 1 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1757 1612
5 TEMİZKAN HÜSEYİN 1615 1513 0 - 1 EKER ÖNDER 1365  
6 GÜLBAŞ İSA 1530 1312 3 ½ - ½ AKSAKAL NURETTİN 1421 1280
7 COŞKUN EMRE 1759 1579 3 ½ - ½ 3 HOROZOĞLU AZRA 1383 1092
8 ŞAHİN TAHA 1743 1645 3 1 - 0 3 ASLANYÜREK DENİZ 1382  
9 ATAŞ ALİ ARDA 1373   3 0 - 1 3 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1642 1573
10 USLU MEHMET FATİH 1514 1306 3 1 - 0 3 ERBAŞ ELİFSU 1376  
11 REYHAN DENİZ ALİ 1361   3 ½ - ½ 3 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1503 1265
12 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1478 1184 3 1 - 0 3 ERYILMAZ ZÜBEYR KEREM 1369 1089
13 ŞAHİN SENA 1456 1301 3 0 - 1 3 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1352 1071
14 ATEŞ EMRE 1368 1149 3 0 - 1 3 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1453 1317
15 GÜZEL EREN 1443 1286 3 1 - 0 3 İNCİ KERİM 1351  
16 BAKIMLI HÜSEYİN 1351   3 0 - 1 3 KARAÇAY DOĞA 1437 1230
17 BIYIKLI EYLÜL 1341 1026 3 1 - 0 3 UYSAL NEHİR 1436 1195
18 CİRDİ DALYA 1418 1109 3 1 - 0 3 OĞUR NİDAL HEVİ 1325  
19 AY ALİ BERK 1410 1203 3 1 - 0 3 KARADAŞ HENA 1235  
20 ASLANYÜREK UMUT 1324 1190 3 ½ - ½ 3 KAYA ELİF 1391 1125
21 TUTAR ELİF 1152 1216 ½ - ½ DOĞRU ALİ BORA 1465 1238
22 DOĞRU EDİP 1259   0 - 1 NURAL POLEN 1430 1224
23 BARUTÇU SEVİL 1423 1232 ½ - ½ UĞURLU MEHMET FURKAN 1204  
24 DİKEL YUSUF 1136   0 - 1 BEREKETOĞLU NADİYE 1414  
25 KARAMAN EMRE 1107   0 - 1 ADAL İLKE 1259  
26 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1387 1074 2 1 - 0 2 PİRİNÇ ÖZGÜR UMUT 1154  
27 KOÇ EYMEN 1149   2 ½ - ½ 2 BİLGİÇ FERİT CEM 1322  
28 BULMUŞ İREM DURU 1308   2 1 - 0 2 GENÇ BAŞAR 1142  
29 TATLİOĞLU EGE 1140   2 0 - 1 2 GENÇ BARIŞ 1304 1029
30 BEREKETOĞLU RENGİN 1298   2 1 - 0 2 İSTANBULLU ALİ 1128  
31 HASIRCI ALİ EREN 1112   2 1 - 0 2 AY ÖYKÜ SU 1285  
32 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1275   2 ½ - ½ 2 ALP İLKNUR EDA 1100  
33 ÇİÇEK UTKU 1091   2 0 - 1 2 HAMURCU BEDİRHAN 1266 1035
34 SOVUKLUK ECEM SU 1263 1207 2 1 - 0 2 ÖZENİR BAŞAR 1091  
35 VARDAR ALİ 1087   2 0 - 1 2 ÖZKAN YUSUF TAHA 1256  
36 BEREKETOĞLU ATA 1228   2 0 - 1 2 ERBAŞ ALİ İMRAN 1082  
37 CEMALİ EREN 1080   2 0 - 1 2 OFLAZOĞLU ALİ YUSUF 1217  
38 ÖZTAY REZZAN 1078   2 0 - 1 2 CEMALİ SEDA 1208  
39 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1206 1099 2 0 - 1 2 HÜZMELİ TEVFİK HALİL 1077  
40 MİÇOOĞULLARI BEREN 1203   2 0 - 1 2 EYİTMİŞ AHMET EMİR 1025  
41 ÖZENİR BERKE 1069   2 ½ - ½ 2 ERGİN MERT 1201  
42 EVECEN SELAN 1200   2 1 - 0 2 KARAMAN İBRAHİM 1056  
43 MENGÜLLÜOĞLU MEHMET 1000   2 0 - 1 2 TURUNÇ MEHMET EMRE 1194  
44 AVCI ERDEM 1193   2 1 - 0 2 BOĞDAY EYMEN 1000  
45 MİRİOĞLU EYLÜL 1000   2 0 - 1 2 POLAT ÇAĞLA DENİZ 1176  
46 ŞAHUTOĞULLARI ZEYNELABİDİN     2 0 - 1 2 AVCI BİLGE 1168  
47 ÖZGEN MUSA     2 1 - 0 2 ARSLAN İZZET ALİ 1166  
48 ERGİN CAN 1160   1 - 0 SARIOĞLU UTKU 1054  
49 İNCİ EŞREF 1148   1 - 0 MÜCAHİTOĞLU YİĞİT ATA 1047  
50 KAYA ELİF NAZ 1101   1 - 0 İNCİ ZEYNEP ITIR 1043  
51 OĞUR ARDIL BEŞER 1007   0 - 1 1 ÇELİK AHMET ARİF 1177  
52 YILMAZ YAŞAM 1144   1 1 - 0 1 AYDOĞAN BEREN 1011  
53 KARAMAN EMİR 1007   1 0 - 1 1 GÜZEL EGE 1097  
54 UÇAR BATUHAN 1074   1 1 - 0 1 DEMİRKOL EMRE ARDA 1000  
55 GÜRSEL ZEYNEP 1000   1 1 - 0 1 BOĞDAY NARİN 1072  
56 NEHİR DENİZ 1072   1 1 - 0 1 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1000  
57 ABAY HARUN     1 0 - 1 1 GÜZEL ADA 1069  
58 ALP ELİFNUR     1 0 - 1 1 KARAFAKIOĞLU KEMAL 1067  
59 MİÇOOĞULLARI ÖZGÜN 1060   1 1 - 0 1 BARUT ULAŞ    
60 EKŞİ KURTULUŞ EFE 1043   1 1 - 0 1 BEKFİLAVİOĞLU DORUK    
61 ESKİOCAK EMRULLAH 1041   1 1 - 0 1 KARA TOPRAK ENZEL    
62 ŞAHUTOĞULLARI ALİ HAYDAR     1 1 - 0 1 MİRİOĞLU ECENAZ 1033  
63 GEÇMEZ MUSTAFA 1031   1 1 - 0 1 SOĞAN MEHMET ALİ    
64 EZDEŞİR EMRE ATEŞ 1024   1 1 - 0 1 ŞAHUTOĞULLARI SALİH MERT    
65 HALVACI EDİP     1 0 - 1 ½ GÜLÜM DENİZ 1018  
66 KÜREK TUNA     0 1 - 0 0 MENGÜLLÜOĞLU TAYLAN    
67 ORUÇ SELİM     0 1 - 0 0 MENGÜLLÜOĞLU DENİZ    
68 SERTEL POYRAZ     0 1 - 0 0 MENGÜLLÜOĞLU ORHAN    
TAŞKIN ZEYNEP     0 1 - - Tur    
.
Turkish Chess Federation © 2014