Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner_kart

banner kayit2

 2BCBDB12-93CE-406E-8745-F2CEBC3F9115-2736-000001E99A5D1F77
tsf logo_2015
hatay bbb

  Excel Kaydet
Hatay Metropolitan Municipality 9th International Chess Tournament
U16
Organizatörler : Turkish Chess Federation, Hatay Metropolitan Municipality
Başhakem : NA Bedrettin GÜNAY (6358683)
Hakem : NA Yadigar PERÇİN (6345212), NA Metin GÜNENÇ (44543514)
Şehir : Hatmek/HATAY
Rating-Ø : 1225
Tarih : 07.09.2017 'e 12.09.2017
Tur 4 de 09.09.2017 da 10:00 Tur Bitiş Saati: 13.46
Bo. Soyadı Adı UKD ELO Puanlar Sonuç Puanlar Soyadı Adı UKD ELO
1 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1642 1573 3 0 - 1 3 PERÇİN BARIŞ 1981 1827
2 ALTUNDAL ARAM 1952 1831 3 1 - 0 3 GÜLBAŞ İSA 1530 1312
3 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1503 1265 3 0 - 1 3 SALMAN İLHAN SERHAT 1926 1839
4 UÇAR BUĞRA 1798 1755 3 1 - 0 3 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1478 1184
5 ALTUNDAL ARDA 1702 1330 3 1 - 0 3 GÜZEL EREN 1443 1286
6 AKSAKAL NURETTİN 1421 1280 3 ½ - ½ 3 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1660 1514
7 EKER ÖNDER 1365   3 ½ - ½ ŞAHİN TAHA 1743 1645
8 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1757 1612 1 - 0 DOĞRU EDİP 1259  
9 BEREKETOĞLU NADİYE 1414   0 - 1 TEMİZKAN HÜSEYİN 1615 1513
10 DOĞRU ALİ BORA 1465 1238 0 - 1 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1241 1156
11 HOROZOĞLU AZRA 1383 1092 ½ - ½ AY ALİ BERK 1410 1203
12 BİLGİÇ FERİT CEM 1322   2 0 - 1 2 COŞKUN EMRE 1759 1579
13 AY ÖYKÜ SU 1285   2 0 - 1 2 USLU MEHMET FATİH 1514 1306
14 HAMURCU BEDİRHAN 1266 1035 2 0 - 1 2 ŞAHİN SENA 1456 1301
15 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1453 1317 2 1 - 0 2 BULMUŞ İREM DURU 1308  
16 KARAÇAY DOĞA 1437 1230 2 1 - 0 2 BEREKETOĞLU RENGİN 1298  
17 UYSAL NEHİR 1436 1195 2 1 - 0 2 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1275  
18 NURAL POLEN 1430 1224 2 ½ - ½ 2 TUTAR ELİF 1152 1216
19 ADAL İLKE 1259   2 ½ - ½ 2 BARUTÇU SEVİL 1423 1232
20 ÖZKAN YUSUF TAHA 1256   2 0 - 1 2 CİRDİ DALYA 1418 1109
21 KAYA ELİF 1391 1125 2 1 - 0 2 BEREKETOĞLU ATA 1228  
22 KARADAŞ HENA 1235   2 1 - 0 2 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1387 1074
23 CEMALİ SEDA 1208   2 0 - 1 2 ASLANYÜREK DENİZ 1382  
24 ERBAŞ ELİFSU 1376   2 1 - 0 2 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1206 1099
25 ERGİN MERT 1201   2 0 - 1 2 ATAŞ ALİ ARDA 1373  
26 ERYILMAZ ZÜBEYR KEREM 1369 1089 2 1 - 0 2 EVECEN SELAN 1200  
27 TURUNÇ MEHMET EMRE 1194   2 0 - 1 2 ATEŞ EMRE 1368 1149
28 POLAT ÇAĞLA DENİZ 1176   2 0 - 1 2 REYHAN DENİZ ALİ 1361  
29 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1352 1071 2 1 - 0 2 ÇİÇEK UTKU 1091  
30 PİRİNÇ ÖZGÜR UMUT 1154   2 0 - 1 2 BAKIMLI HÜSEYİN 1351  
31 İNCİ KERİM 1351   2 1 - 0 2 ÖZENİR BERKE 1069  
32 HÜZMELİ TEVFİK HALİL 1077   2 0 - 1 2 BIYIKLI EYLÜL 1341 1026
33 OĞUR NİDAL HEVİ 1325   2 1 - 0 2 ÖZGEN MUSA    
34 KARAMAN İBRAHİM 1056   2 0 - 1 2 ASLANYÜREK UMUT 1324 1190
35 UĞURLU MEHMET FURKAN 1204   1 - 0 2 ŞAHUTOĞULLARI ZEYNELABİDİN    
36 DİKEL YUSUF 1136   1 - 0 SARIOĞLU UTKU 1054  
37 KARAMAN EMRE 1107   1 - 0 OĞUR ARDIL BEŞER 1007  
38 GENÇ BARIŞ 1304 1029 1 1 - 0 1 UÇAR BATUHAN 1074  
39 BOĞDAY NARİN 1072   1 0 - 1 1 SOVUKLUK ECEM SU 1263 1207
40 OFLAZOĞLU ALİ YUSUF 1217   1 1 - 0 1 NEHİR DENİZ 1072  
41 GÜZEL ADA 1069   1 0 - 1 1 MİÇOOĞULLARI BEREN 1203  
42 KARAFAKIOĞLU KEMAL 1067   1 0 - 1 1 AVCI ERDEM 1193  
43 AVCI BİLGE 1168   1 1 - 0 1 MİÇOOĞULLARI ÖZGÜN 1060  
44 ARSLAN İZZET ALİ 1166   1 1 - 0 1 EZDEŞİR EMRE ATEŞ 1024  
45 MÜCAHİTOĞLU YİĞİT ATA 1047   1 ½ - ½ 1 ERGİN CAN 1160  
46 MİRİOĞLU ECENAZ 1033   1 0 - 1 1 KOÇ EYMEN 1149  
47 İNCİ ZEYNEP ITIR 1043   1 ½ - ½ 1 İNCİ EŞREF 1148  
48 EYİTMİŞ AHMET EMİR 1025   1 1 - 0 1 YILMAZ YAŞAM 1144  
49 GENÇ BAŞAR 1142   1 1 - 0 1 EKŞİ KURTULUŞ EFE 1043  
50 AYDOĞAN BEREN 1011   1 0 - 1 1 TATLİOĞLU EGE 1140  
51 İSTANBULLU ALİ 1128   1 1 - 0 1 KARAMAN EMİR 1007  
52 GEZGİN DEFNE 1116   1 - - + 1 BOĞDAY EYMEN 1000  
53 DEMİRKOL EMRE ARDA 1000   1 0 - 1 1 HASIRCI ALİ EREN 1112  
54 ALP İLKNUR EDA 1100   1 1 - 0 1 GÜRSEL ZEYNEP 1000  
55 MENGÜLLÜOĞLU MEHMET 1000   1 + - - 1 BEDİR HAKAN 1100  
56 GÜZEL EGE 1097   1 0 - 1 1 MİRİOĞLU EYLÜL 1000  
57 ÖZENİR BAŞAR 1091   1 1 - 0 1 ALP ELİFNUR    
58 BEKFİLAVİOĞLU DORUK     1 0 - 1 1 VARDAR ALİ 1087  
59 ERBAŞ ALİ İMRAN 1082   1 1 - 0 1 ŞAHUTOĞULLARI ALİ HAYDAR    
60 KARA TOPRAK ENZEL     1 0 - 1 1 CEMALİ EREN 1080  
61 ŞAHUTOĞULLARI SALİH MERT     1 0 - 1 1 ÖZTAY REZZAN 1078  
62 GÜLÜM DENİZ 1018   ½ 0 - 1 ½ KAYA ELİF NAZ 1101  
63 ÇELİK AHMET ARİF 1177   0 1 - 0 0 KÜREK TUNA    
64 MENGÜLLÜOĞLU DENİZ     0 0 - 1 0 ESKİOCAK EMRULLAH 1041  
65 MENGÜLLÜOĞLU ORHAN     0 0 - 1 0 GEÇMEZ MUSTAFA 1031  
66 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1000   0 1 - 0 0 ORUÇ SELİM    
67 MENGÜLLÜOĞLU TAYLAN     0 0 - 1 0 ABAY HARUN    
68 SERTEL POYRAZ     0 0 - 1 0 BARUT ULAŞ    
69 TAŞKIN ZEYNEP     0 0 - 1 0 HALVACI EDİP    
SOĞAN MEHMET ALİ     0 1 - - Tur    
.
Turkish Chess Federation © 2014