Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner_kart

banner kayit2

 2BCBDB12-93CE-406E-8745-F2CEBC3F9115-2736-000001E99A5D1F77
tsf logo_2015
hatay bbb

  Excel Kaydet
Hatay Metropolitan Municipality 9th International Chess Tournament
U16
Organizatörler : Turkish Chess Federation, Hatay Metropolitan Municipality
Başhakem : NA Bedrettin GÜNAY (6358683)
Hakem : NA Yadigar PERÇİN (6345212), NA Metin GÜNENÇ (44543514)
Şehir : Hatmek/HATAY
Rating-Ø : 1225
Tarih : 07.09.2017 'e 12.09.2017
Tur 3 de 08.09.2017 da 16.00 Tur Bitiş Saati: 19.55
Bo. Soyadı Adı UKD ELO Puanlar Sonuç Puanlar Soyadı Adı UKD ELO
1 PERÇİN BARIŞ 1981 1827 2 1 - 0 2 UYSAL NEHİR 1436 1195
2 BARUTÇU SEVİL 1423 1232 2 0 - 1 2 ALTUNDAL ARAM 1952 1831
3 SALMAN İLHAN SERHAT 1926 1839 2 1 - 0 2 NURAL POLEN 1430 1224
4 CİRDİ DALYA 1418 1109 2 0 - 1 2 UÇAR BUĞRA 1798 1755
5 COŞKUN EMRE 1759 1579 2 0 - 1 2 AKSAKAL NURETTİN 1421 1280
6 AY ALİ BERK 1410 1203 2 ½ - ½ 2 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1757 1612
7 ŞAHİN TAHA 1743 1645 2 ½ - ½ 2 BEREKETOĞLU NADİYE 1414  
8 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1387 1074 2 0 - 1 2 ALTUNDAL ARDA 1702 1330
9 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1660 1514 2 1 - 0 2 KAYA ELİF 1391 1125
10 ASLANYÜREK DENİZ 1382   2 0 - 1 2 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1642 1573
11 TEMİZKAN HÜSEYİN 1615 1513 2 ½ - ½ 2 HOROZOĞLU AZRA 1383 1092
12 ATAŞ ALİ ARDA 1373   2 0 - 1 2 GÜLBAŞ İSA 1530 1312
13 ATEŞ EMRE 1368 1149 2 0 - 1 2 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1503 1265
14 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1478 1184 2 1 - 0 2 ERBAŞ ELİFSU 1376  
15 DOĞRU EDİP 1259   2 ½ - ½ 2 DOĞRU ALİ BORA 1465 1238
16 ŞAHİN SENA 1456 1301 2 0 - 1 2 EKER ÖNDER 1365  
17 GÜZEL EREN 1443 1286 2 1 - 0 2 POLAT ÇAĞLA DENİZ 1176  
18 USLU MEHMET FATİH 1514 1306 ½ - ½ KARAÇAY DOĞA 1437 1230
19 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1241 1156 1 - 0 KARAMAN EMRE 1107  
20 KOÇ EYMEN 1149   1 0 - 1 1 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1453 1317
21 İNCİ EŞREF 1148   1 0 - 1 1 ERYILMAZ ZÜBEYR KEREM 1369 1089
22 REYHAN DENİZ ALİ 1361   1 1 - 0 1 GENÇ BAŞAR 1142  
23 YILMAZ YAŞAM 1144   1 0 - 1 1 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1352 1071
24 BAKIMLI HÜSEYİN 1351   1 1 - 0 1 İSTANBULLU ALİ 1128  
25 TATLİOĞLU EGE 1140   1 0 - 1 1 İNCİ KERİM 1351  
26 BIYIKLI EYLÜL 1341 1026 1 1 - 0 1 GEZGİN DEFNE 1116  
27 HASIRCI ALİ EREN 1112   1 0 - 1 1 OĞUR NİDAL HEVİ 1325  
28 ASLANYÜREK UMUT 1324 1190 1 1 - 0 1 ALP İLKNUR EDA 1100  
29 BEDİR HAKAN 1100   1 0 - 1 1 BİLGİÇ FERİT CEM 1322  
30 BULMUŞ İREM DURU 1308   1 1 - 0 1 GÜZEL EGE 1097  
31 ÇİÇEK UTKU 1091   1 1 - 0 1 GENÇ BARIŞ 1304 1029
32 BEREKETOĞLU RENGİN 1298   1 1 - 0 1 ÖZENİR BAŞAR 1091  
33 VARDAR ALİ 1087   1 0 - 1 1 AY ÖYKÜ SU 1285  
34 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1275   1 1 - 0 1 ERBAŞ ALİ İMRAN 1082  
35 CEMALİ EREN 1080   1 0 - 1 1 HAMURCU BEDİRHAN 1266 1035
36 SOVUKLUK ECEM SU 1263 1207 1 0 - 1 1 HÜZMELİ TEVFİK HALİL 1077  
37 ÖZTAY REZZAN 1078   1 0 - 1 1 ADAL İLKE 1259  
38 UÇAR BATUHAN 1074   1 0 - 1 1 ÖZKAN YUSUF TAHA 1256  
39 NEHİR DENİZ 1072   1 0 - 1 1 KARADAŞ HENA 1235  
40 BEREKETOĞLU ATA 1228   1 1 - 0 1 BOĞDAY NARİN 1072  
41 ÖZENİR BERKE 1069   1 1 - 0 1 OFLAZOĞLU ALİ YUSUF 1217  
42 TUTAR ELİF 1152 1216 1 1 - 0 1 GÜZEL ADA 1069  
43 MİÇOOĞULLARI ÖZGÜN 1060   1 0 - 1 1 CEMALİ SEDA 1208  
44 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1206 1099 1 1 - 0 1 KARAFAKIOĞLU KEMAL 1067  
45 SARIOĞLU UTKU 1054   1 ½ - ½ 1 UĞURLU MEHMET FURKAN 1204  
46 MİÇOOĞULLARI BEREN 1203   1 0 - 1 1 KARAMAN İBRAHİM 1056  
47 EKŞİ KURTULUŞ EFE 1043   1 0 - 1 1 ERGİN MERT 1201  
48 EVECEN SELAN 1200   1 1 - 0 1 MÜCAHİTOĞLU YİĞİT ATA 1047  
49 ALP ELİFNUR     1 0 - 1 1 TURUNÇ MEHMET EMRE 1194  
50 AVCI ERDEM 1193   1 0 - 1 1 ŞAHUTOĞULLARI ZEYNELABİDİN    
51 ÖZGEN MUSA     1 1 - 0 1 AVCI BİLGE 1168  
52 ŞAHUTOĞULLARI ALİ HAYDAR     1 0 - 1 1 PİRİNÇ ÖZGÜR UMUT 1154  
53 KAYA ELİF NAZ 1101   ½ 0 - 1 ½ DİKEL YUSUF 1136  
54 GÜLÜM DENİZ 1018   ½ 0 - 1 ½ OĞUR ARDIL BEŞER 1007  
55 MİRİOĞLU EYLÜL 1000   0 1 - 0 0 ÇELİK AHMET ARİF 1177  
56 ABAY HARUN     0 0 - 1 0 ARSLAN İZZET ALİ 1166  
57 ERGİN CAN 1160   0 1 - 0 0 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1000  
58 BARUT ULAŞ     0 0 - 1 0 İNCİ ZEYNEP ITIR 1043  
59 ESKİOCAK EMRULLAH 1041   0 0 - 1 0 BEKFİLAVİOĞLU DORUK    
60 HALVACI EDİP     0 0 - 1 0 MİRİOĞLU ECENAZ 1033  
61 GEÇMEZ MUSTAFA 1031   0 0 - 1 0 KARA TOPRAK ENZEL    
62 KÜREK TUNA     0 0 - 1 0 EYİTMİŞ AHMET EMİR 1025  
63 EZDEŞİR EMRE ATEŞ 1024   0 1 - 0 0 MENGÜLLÜOĞLU DENİZ    
64 MENGÜLLÜOĞLU ORHAN     0 0 - 1 0 AYDOĞAN BEREN 1011  
65 KARAMAN EMİR 1007   0 1 - 0 0 MENGÜLLÜOĞLU TAYLAN    
66 BOĞDAY EYMEN 1000   0 1 - 0 0 SERTEL POYRAZ    
67 ORUÇ SELİM     0 0 - 1 0 DEMİRKOL EMRE ARDA 1000  
68 GÜRSEL ZEYNEP 1000   0 1 - 0 0 TAŞKIN ZEYNEP    
69 SOĞAN MEHMET ALİ     0 0 - 1 0 MENGÜLLÜOĞLU MEHMET 1000  
ŞAHUTOĞULLARI SALİH MERT     0 1 - - Tur    
.
Turkish Chess Federation © 2014